B Corp Highberg verkrijgt nu ook zilveren EcoVadis-certificaat
Advieskantoor Highberg heeft na het behalen van B Corp-status nu ook een EcoVadis-certificaat in de wacht gesleept.
Al meer dan een jaar mag Highberg zich een B Corp noemen. Hiermee toont het bureau aan dat het duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen centraal heeft staan binnen de strategie, dienstverlening en bedrijfsvoering. Om een B Corp te worden moeten bedrijven voldoen aan hoge standaarden op thema’s als governance, werknemers, milieu en gemeenschap.
Sinds kort is Highberg ook in het bezit van het EcoVadis-certificaat. EcoVadis is een internationaal erkend platform dat bedrijven beoordeelt op hun duurzaamheidsprestaties en mvo-initiatieven. Het biedt een evaluatie van de impact van bedrijven op zowel de maatschappij als het milieu, door middel van een analyse van vier belangrijke gebieden: milieu, arbeidsomstandigheden en mensenrechten, ethiek en duurzame inkoop.
Met een zilveren rang scoort Highberg in de top 15% van bedrijven wereldwijd. De meeste bedrijven die een EcoVadis-certificeringstraject ondergaan (tot op heden 90.000 bedrijven) krijgen een bronzen-score.
“Deze certificering is een belangrijke stap voor Highberg en bevestigt dat we op de juiste weg zijn naar een duurzamere toekomst. Ik ben enorm trots op ons team, wiens voortdurende inzet en passie ons naar dit punt hebben gebracht”, aldus Han Driessen, CEO van Highberg.
Daarbij dient opgemerkt te worden dat het EcoVadis-certificaat is afgegeven aan het Utrechtse kantoor van Highberg. Het traject werd namelijk nog voor de fusie tot Highberg in gang gezet door House of Performance, dat vanuit de Domstad opereerde.
Topman Driessen laat weten dat het de ambitie is om op termijn “de volledige organisatie te voorzien van een EcoVadis-certificering”. Highberg heeft vier locaties in Nederland en kantoren in Duitsland, Frankrijk en India. Bij het bureau werken meer dan 450 consultants.

