Vier nieuwe consultants begonnen in Arlande Startbaan Programma

Vier nieuwe consultants begonnen in Arlande Startbaan Programma

06 november 2025 Consultancy.nl
Vier nieuwe consultants begonnen in Arlande Startbaan Programma

Arlande heeft het team versterkt met Dédée van Velsen, Wiro Wijnveen, Eva van den Assum en Nander van Kersbergen. Het viertal maakt deel uit van het Arlande Startbaan Programma, waarin jonge consultants hun carrière beginnen met een combinatie van leren, werken en persoonlijke ontwikkeling.

Het Arlande Startbaan Programma is bedoeld voor recent afgestudeerden die hun eerste stappen willen zetten binnen het consultancyvak. Deelnemers maken vanaf dag één vlieguren bij klanten en ontwikkelen zich via trainingen, coaching en intervisie.

De starters werken daarbij aan uiteenlopende maatschappelijke thema’s, waaronder de energietransitie, transportoptimalisatie, infectieziektebestrijding, crisismanagement, duurzaamheid en meer. Hieronder een korte voorstelronde.

Dédée van Velsen heeft aan de Universiteit van Amsterdam de studies Future Planet Studies en Business Administration afgerond. Daarin leerde ze veel over procesmanagement en samenwerking. Volgens Arlande werkt Dédée “doelgericht, georganiseerd en met een daadkrachtige aanpak”.

Het was vooral de hoge mate van zelfstandigheid die Dédée deed kiezen voor het in Maarssen gevestigde adviesbureau, dat organisaties ondersteunt bij digitale transformatie, procesoptimalisatie en interim-management. “Bij Arlande ben je Master of Your Own Destiny (MOYOD). Deze ambitie en de brede, sociaal gerelateerde opdrachten spraken me gelijk aan”, licht ze toe.

Haar interesse ligt vooral in hoe innovatie kan bijdragen aan een duurzamere bedrijfsvoering. “Die kennis wil ik in mijn nieuwe rol graag inzetten om organisaties te helpen hun doelen op een toekomstbestendige manier te realiseren.”

Wiro Wijnveen studeerde Bedrijfskunde en volgde daarna de master Organisation Design aan de Radboud Universiteit. Tijdens zijn studie deed hij ervaring op met design thinking, het geven van workshops, process mapping en projectmanagement. Zijn interesse ligt in het menselijk aspect van verandering en in IT en projectmanagement.

Vanuit zijn rol als Consultant wil Wiro graag bijdragen aan tastbare verandering: “Ik wil organisatorische verandering meemaken van A tot Z. Ik geloof niet in een adviesrapport dat onder in een la bij het management terechtkomt. Ik wil de verandering echt waarmaken”, laat hij weten.

“Bij Arlande wil ik vooral mijn ervaring met procesoptimalisatie en organisatieverandering verder verdiepen, met bijzondere aandacht voor digitale transformatie”, blikt hij tot slot vooruit.

Vier nieuwe consultants begonnen in Arlande Startbaan Programma

Eva van den Assum behaalde een bachelor in Biologie aan de Universiteit Utrecht en specialiseerde zich via de onderzoeksmaster Brain & Cognitive Sciences aan de Universiteit van Amsterdam. Zo leerde ze patronen en verbanden herkennen en data vertalen naar heldere inzichten.

Arlande leerde ze kennen tijdens een hackathon over digitalisatie in de zorg, deelt Eva. “Arlande kwam op mij over als een persoonlijk en professioneel bedrijf, waar je in verschillende sectoren en rollen kunt werken. Dit sprak mij direct aan en in combinatie met de plannen voor Startbaan was ik helemaal om.”

“De komende tijd wil ik graag bijdragen aan processen en innovaties die echt verschil maken, waarbij samenwerking en een open houding centraal staan”, aldus Eva.

Nander van Kersbergen rondde een bachelor Bedrijfskunde (Hanze Hogeschool) en een master Sociale en Culturele Antropologie (Vrije Universiteit Amsterdam) af. Op Aruba deed hij onderzoek naar de sociaaleconomische impact van de energietransitie. Volgens Arlande onderscheidt Nander zich door “zijn rust, oplossingsgerichtheid en het vermogen om ‘out of the box’ te denken”.

Bij Arlande had Nander vanaf het begin een goed gevoel, laat hij weten: “Ik was op zoek naar een energieke organisatie waar ik de kans krijg om snel te leren én waar mens en maatschappij worden verbonden met business. Inmiddels ben ik gestart bij mijn opdrachtgever én begonnen met het Arlande Startbaan Programma. Het bevalt ontzettend goed.”

“Duurzame verandering realiseren die aansluit bij de mensen, waarden en dynamiek binnen organisaties, dat is waar ik graag aan werk”, zegt Nander. “Het Arlande Startbaan Programma biedt mij hiervoor de uitgelezen mogelijkheid.”

Zo versterkt Arlande met de komst van het viertal zijn inzet op jong talent en de verdere groei van het Arlande Startbaan Programma, dat wordt geleid door Julia Dijksterhuis (Principal Consultant).

More on: Arlande
Netherlands
Company profile
Arlande is a Netherlands partner of Consultancy.org