Peter Heeringa start bij People Services HQ als Managing Consultant

Peter Heeringa start bij People Services HQ als Managing Consultant

14 november 2025 Consultancy.nl
Peter Heeringa start bij People Services HQ als Managing Consultant

Peter Heeringa is begin deze maand gestart als Managing Consultant bij People Services HQ.

Met zijn komst haalt People Services HQ een ervaren professional in huis met een brede achtergrond in zowel HR als HR-technologie.

Peter werkte de afgelopen jaren bij Cegid in de HCM Business Unit (voorheen Talentsoft), waar hij verschillende managementrollen vervulde, waaronder Project Director en Regional Director Professional Services Benelux. In deze functies was hij verantwoordelijk voor de aansturing van implementatieteams en de begeleiding van klanten bij de invoering van HR-software.

Daarvoor werkte Peter ruim vijftien jaar bij T-Mobile, in diverse functies binnen het HR-team. Hij was daar verantwoordelijk voor HR-processen en -systemen, waarmee hij de brug sloeg tussen HR, IT en business.

“Peter begrijpt als geen ander wat er nodig is om HR-technologie écht te laten werken voor mensen,” aldus Ronald van den Heuvel, Managing Partner binnen People Services HQ. “Zijn gecombineerde ervaring aan zowel de klant- als leverancierszijde, en dan ook nog eens vanuit zowel de praktijk als de softwarewereld, past perfect bij onze aanpak: pragmatisch, mensgericht en met oog voor kwaliteit.”

“Hij is een waardevolle toevoeging aan ons team, waarmee we onze toekomstdoelen kunnen gaan verwezenlijken.”

Peter zelf kijkt uit naar zijn nieuwe rol: “Na jaren aan de leverancierszijde te hebben gewerkt, vind ik het waardevol om nu organisaties direct te helpen hun HR-technologie zo in te zetten dat het écht bijdraagt aan hun strategie en employee experience. People Services HQ voelt daarbij als de juiste plek. Met een enthousiast team dat kennis, kwaliteit en menselijkheid combineert.”

Bij People Services HQ zal Peter zich richten op de implementatie en optimalisatie van HR-systemen, met een focus op HiBob en SAP SuccessFactors. Daarnaast zal hij zich bezighouden met het verder ontwikkelen en vergroten van de dienstverlening van de organisatie.